Задовольнити запит на справедливість — топ-пріоритет для НАБУ та бізнесу: Семен Кривонос зустрівся з представниками Американської торговельної палати

Зусилля керівництва Бюро, зокрема, щодо оптимізації його штатної структури, націлені в тому числі на те, щоб мати більше ресурсу здійснювати ефективний контроль за процесами відновлення нашої держави і своєчасно реагувати на корупційні ризики. На цьому наголосив Директор Національного бюро Семен Кривонос на зустрічі з представниками Американської торговельної палати 19 травня 2023 року.

«Саме коли розпочнеться відбудова, ми повинні мати достатньо оперативних і аналітичних інструментів, аби реагувати на пов’язані з цим корупційні виклики», - сказав Семен Кривонос.

При цьому він зауважив, що боротьба з корупцією – це не тільки викриття і «посадки», а і системні реформи в низці сфер з підвищеними корупційними ризиками, як-от податкова та митна. 

«Ці сфери перебувають у фокусі нашої уваги і останні викриття демонструють результат наших зусиль», - додав Директор НАБУ.

«Ми радіємо поступовому відновленню вашої країни, відбудові виробництв і підприємств. Ми комунікуємо це на міжнародній арені і закликаємо приїжджати в Україну. Україна стоїть, Київ стоїть, бізнес стоїть, готуємося до перемоги та відбудови. Ми віримо у вас і в те, що в Україні можна буде займатися чесним бізнесом», - сказав Президент Американської торговельної палати Андрій Гундер.