В НАБУ презентували інформаційну систему для кримінального аналізу

14.07.2015 16:15

13 липня представники Польської платформи національної безпеки презентували Антикорупційному національному бюро України інформаційну систему для кримінального аналізу Crime Workbench, яка не лише обробляє дані, а дозволяє відстежувати та пов’язувати інформацію між собою.

Розробник програми – компанія ACSYS BSC Тов. На презентацію запросили представників СБУ, МВД та Генеральної прокуратури України.
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зазначив, що методи аналізу та обробки інформації, які використовуються сьогодні в Україні, неефективні.
«Фактично, кримінального аналізу в Україні ще не було. Є бази даних, куди вноситься певна інформація. У бюро буде доступ до багатьох із них, але цього недостатньо. Вся інформація має бути пов’язана між собою та швидко проаналізована», – роз’яснив Ситник.

Він нагадав, що у бюро вперше запрацює інститут детективів, які займатимуться як оперативною, так і слідчою діяльністю. Не менш важливою буде робота аналітиків – фахівців, які опрацьовуватимуть бази даних.

«Ми звернулись до наших західних партнерів, які мають досвід організації аналітичних центрів, щоб з’ясувати, як можна використати його в українських реаліях», – додав директор бюро.