НАБУ має бути готове відповідати суспільному запиту післявоєнного відновлення країни — Семен Кривонос

Задоволення запиту суспільства на справедливість, мінімізація корупційних ризиків під час відновлення України, а також посилення спроможності Національного бюро. Ці теми стали фокусом промови Директора Національного антикорупційного бюро Семена Кривоноса під час виступу на «Конференції з питань відновлення України» у Лондоні.

«Для громадян України наша робота стане підтвердженням того, що їхні очікування виправдовуються. Післявоєнне відновлення стане своєрідним суспільним договором, а НАБУ стане печаткою, яка має скріпити такий договір», - сказав Директор НАБУ.

Він зауважив, що перед усіма антикорупційними органами постав серйозний виклик, адже війна з рф загострила почуття справедливості у суспільстві.

«Коли ми виграємо війну, коли наші захисники та захисниці повернуться з фронту, коли повернуться з-за кордону, кожен вимагатиме іншої якості, інших підходів, іншої прозорості», - додав Семен Кривонос.

Він також наголосив на тому, що команда НАБУ готується до значного збільшення робочого навантаження і вже впроваджує заходи щодо цифровізації та оптимізації процесів, розширення штату детективів та створення експертної установи при Бюро. 

 

Конференція з питань відновлення України, яку Велика Британія та Україна спільно проводять у Лондоні є продовженням циклу заходів, останній з яких було проведено Швейцарією спільно з Україною в Лугано. Вона присвячена трансформації України і символічно започаткована в Лондоні у 2017 році як Конференція з питань реформ в Україні. Конференція зосереджена на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України та подальшого процесу відновлення від наслідків війни.