Зміцнення партнерства та побудова довіри: керівництво НАБУ провело низку зустрічей з європейськими партнерами

Заходи боротьби з шахрайством і корупцією, які впливають на міжнародну фінансову допомогу Україні — такий головний вектор зустрічей, які провели з 1 по 7 липня представники антикорупційних органів. 

Протягом тижня Директор Бюро Семен Кривонос та його заступниця Поліна Лисенко зустрілися з генеральним директором управління ЄС із питань запобігання шахрайству (OLAF) Вілле Італи, Гендиректором Єврокомісії з питань сусідства та розширення (NEAR) Гертом Яном Купманом та Керуючим директором Європейської служби зовнішньої діяльності (EEAS) Майклом Зібертом.

Підписали угоду з Європейською прокуратурою, що передбачає попередження корупційних схем та швидке притягнення до відповідальності учасників корупційних злочинів. 

Також провели декілька плідних зустрічей з представниками директоратів Єврокомісії: з питань міграції і внутрішніх справ, цифрової трансформації, правосуддя та споживачів , Кримінального правосуддя.
Також НАБУ і САП зустрілись з представниками Європолу і Євроюсту, де обговорили можливі напрямки поглиблення співпраці.

Крім того Національне бюро зустрілось з керівництвом Офісу Генерального інспектора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), обговоривши взаємодію під час проведення розслідувань.

Така важлива можливість для співпраці з європейськими партнерами та донорами з'явилася за сприяння Антикорупційній ініціативі Європейського Союзу в Україні (EUACI).