НАБУ здобуло міжнародну відзнаку LUCA Awards у Лондоні

27.11.2019 12:05

Досягнення Національного антикорупційного бюро України відзначила найбільша в світі саморегулююча організація бухгалтерів  — Інститут сертифікованих бухгалетрів (the Institute of Certified Bookkeepers). 25-26 листопада 2019 року під час Bookkeepers Summit 2019, який щороку проходить у Лондоні, НАБУ вручили нагороду у номінації «Успішна промоція професії» (Successful Promotion of the Profession).

Національне бюро у складі української делегації представляв начальник відділу Юридичного управління Олег Цибуля. В межах візиту він взяв участь у низці зустрічей, з-поміж іншого, з радником Казначейства її Величності Стівеном Хардвіком, який також опікується питаннями фінансового моніторингу та антикорупційної політики.

Довідково:

Інститут сертифікованих бухгалтерів (the Institute of Certified Bookkeepers, ІСВ) — це заснована у 1996 році неприбуткова організація, яка розробляє стандарти бухгалтерського обліку, наглядає за їхнім дотриманням, сертифікує спеціалістів тощо. З 2007 року є ключовою організацією, що стежить за дотриманням законодавства у сфері боротьби з відмиванням «брудних» грошей у Великій Британії. У 2009 році ІСВ започаткувала щорічний Bookkeepers Summit, під час якого нагородою LUCA Awards відзначають особливі досягнення в області бухгалтерського обліку.