Обвинувальний акт стосовно двох посадовців прокуратури Донеччини скеровано до суду

20.10.2017 16:53
10 жовтня 2017 року обвинувальний акт стосовно двох посадовців прокуратури Донецької області та адвоката-посередника у провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди скеровано до Жовтневого районного суду м. Маріуполя.
За версією слідства,  у березні 2017 року начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області  за пособництва начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури  та адвоката-посередника отримав неправомірну вигоду сумі 10 000 доларів США за повернення арештованого у кримінальному провадженні майна сумою близько 5 млн російських рублів.
 
Посадовцю Донецької прокуратури, який отримав неправомірну вигоду інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368. Іншим двом обвинуваченим - за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368  КК України.
 

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.