Обвинувальний акт стосовно екскерівника «ЛБТЗ» скеровано до суду

09.12.2019 17:37

Досудове розслідування за фактом внесення колишнім директором державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» недостовірних відомостей до  декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст.366-1 КК України), закінчено. 9 грудня  2019 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальний акт до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Обвинуваченому інкримінують недекларування статків на суму близько 4,6 млн грн за 2016-2018 рр.

Серед незадекларованого майна — квартира  у Відні (Австрія) та відомості про компанію, зареєстровану в Белізі, кінцевим бенефіціарним власником якої є колишній директор ДП «ЛБТЗ». 

12 вересня 2019 року експосадовцю ДП «ЛБТЗ» повідомили про підозру.

25 листопада розслідування за цим фактом завершили, а стороні захисту відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед складанням обвинувального акта.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у серпні 2017 року.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.