Обвинувальний акт стосовно начальника Служби автодоріг у Вінницькій області скеровано до суду

16.06.2021 11:25

15 червня 2021 року НАБУ та САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного з колишніх керівників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Посадовця обвинувачують у пропозиції ним голові ОДА 4,7 млн грн неправомірної вигоди за вирішення питання про зміну бюджетних видатків. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст.369 КК України.

Обвинувачений в обмін на гроші планував вирішити з керівником ОДА питання про погашення заборгованості коштом місцевого бюджету перед трьома приватними компаніями, які раніше поставили медичне обладнання на 47 млн грн одному з комунальних медичних закладів у Вінницькій області.

Експосадовця затримали 8 жовтня 2020 року в момент передачі першої частини обіцяної неправомірної вигоди в сумі 200 тис. грн. Наступного дня йому повідомили про підозру. У квітні 2021 року детективи НАБУ завершили розслідування вказаного провадження.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.