Представлення заступника та анонс конкурсу

27.04.2015 16:04

У понеділок, 27 квітня, відбулась перша публічна зустріч Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника з пресою.
На зустрічі Артем Ситник, після короткої розповіді про структуру Національного антикорупційного бюро України, представив свого Першого заступника - Гізо Углаву.
Гізо Углава був лаконічним: «Це призначення для мене дуже велика честь. Що найголовніше, я відчуваю ту відповідальність перед українським народом, яку зараз беру на себе ... Наш головний союзник - це українське суспільство ... Не буде ніяких поступок корупціонерам .. »
Після цього Артем Ситник анонсував конкурс на зайняття вакантних посад. Він докладно розповів про структуру конкурсу, громадську раду, участь громадських організацій та про інші важливі деталі. Конкурс буде проходити у кілька етапів. При виборі кандидатів основну ставку робитимуть на талановиту молодь.
Потім відбулася коротка, судячи з усього, незапланована прес- конференція. Одне з питань стосувалося призначення нового Першого заступника. «По-перше, у нас складається новий підхід до боротьби з корупцією. Інститутів детективів і аналітики у нас ще не було. У Углави є контакти з ФБР, іншими міжнародними організаціями, які допомагають створити це бюро. Нові молоді детективи перейматимуть досвід не тільки внутрішній, але й зовнішній у країн, які успішно долають корупцію».
Артем Ситник припустив, що його інші заступники не будуть «іноземцями» і єдиний із заступників, начальник силового підрозділу, буде в погонах.
Про «100 днів» після свого призначення і від початку роботи з організації Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник сказав: «100 днів для мене - це орієнтир для початку роботи перших детективів».