Замість адміністративних посад НАБУ збільшує штат працівників, які долучені до здійснення досудового розслідування та оперативної роботи

Завдяки змінам до штату Національного бюро створено 20 додаткових посад для виконання основної функції інституції — розслідування топкорупції. Ці зміни були анонсовані під час засідання Комітету з питань антикорупційної політики Верховної Ради України 4 травня 2023 року. 

Національне бюро систематично комунікує про необхідність збільшення детективів і оперативних працівників. Бюро розробило відповідний законопроєкт, що передбачає збільшення граничної чисельності працівників із 700 до 1000 осіб. Поки документ перебуває на етапі обговорень з представниками громадських і міжнародних інституцій, НАБУ шукає ресурси всередині організації. 

Так, дослідивши функціонування адміністративного персоналу НАБУ, ухвалено рішення зменшити кількість керівників деяких управлінь та відділів — з 21 до 13 осіб — та оптимізувати структуру (див. інфографіку). Це дозволить вивільнити 20 додаткових посад для Оперативно-технічного управління, Головного підрозділу детективів і Управління аналітики та обробки інформації.  

Відповідні зміни до штатного розкладу Національного бюро відбудуться відповідно до чинного законодавства та наберуть чинності 10 травня 2023 року. НАБУ висловлює вдячність та повагу усім працівникам, які зробили свій внесок у розбудову інституції та боротьбу з корупцією в Україні.