Полтавські студенти долучилися до боротьби з корупцією

15.11.2017 13:37
14 листопада 2017 року у Полтавському університету економіки та торгівлі відбулася зустріч студентів з представниками Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні.
 
Зустріч була присвячена особливостям проведення антикорупційної реформи та ролі НАБУ у протидії корупції в Україні. Під час відкритої лекції, на яку завітали студенти з декількох ВНЗ Полтави, начальник Відкритого Офісу НАБУ Юлія Івахніна розповіла, як проходять будні детективів НАБУ, з якими проблемами найчастіше стикаються під час розслідувань кримінальних проваджень. Питання як потрапити на роботу в Бюро зацікавило усіх присутніх найбільше.
 
«Ви повинні розуміти небезпеку, яку несуть корупційні злочини, та протистояти цьому негативному явищу, незалежно від того чи ви студенти, чи детективи Бюро», - зазначила Юлія Івахніна.
 
У свою чергу, Директор Харківського територіального управління Юрій Кравченко розповів про те, якими шляхами можна повідомити про корупцію та як правильно оформляти анонімне звернення, щоб викладені у ньому факти перевірили співробітники Національного бюро.
 
Лекція у Полтаві відбулася у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», до якої долучилися вже понад 20 вищих навчальних закладів країни.