Розпорядження N 28-р від 12 серпня 2021 року

12.08.2021 15:54

 

ОГОЛОШЕННЯ

про встановлення додаткового періоду подання документів на конкурс для призначення на посаду

в Національному антикорупційному бюро України

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 12 серпня 2021 року № 28-р встановолено  додатковий період подання документів на конкурс  на зайняття вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

  1.  

Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення та супроводження представництва в судах Юридичного управління

profil_gol.spec-yuryskonsult.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–32–96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua