Брифінг Заступниці Держсекретаря США Кірстен Медісон у НАБУ

19 жовтня 2018 року о 17:30 у приміщенні Національного антикорупційного бюро України (м.Київ) відбудеться брифінг Заступниці Державного cекретаря США – керівниці Бюро держдепартаменту з питань протидії міжнародному наркотрафіку та розвитку правоохоронної системи Кірстен Медісон.

 

У рамках візиту до України пані Медісон зустрінеться з керівництвом та працівниками НАБУ, також відвідає Держприкордонслужбу і поспілкується з представниками громадянського суспільства.

Це унікальна можливість українських медіа поспілкуватися з пані Медісон про антикорупційну рефору в Україні.

Попередня акредитація представників ЗМІ обов’язкова до 16:00 19 жовтня за формою: https://goo.gl/yyEy9F.

Просимо представників ЗМІ прибути до НАБУ не пізніше ніж о 17:15 та мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Довідково

Кірстен Д. Медісон призначена на посаду Заступниці Державного Секретаря США Управління з міжнародних питань боротьби з наркотиками та правопорядку (International Narcotics and Law Enforcement Affairs, INL) 11 травня 2018 року. Вона відповідає за програми Державного департаменту США по боротьбі з незаконними наркотиками та організованою злочинністю, а також підтримку законності та верховенство права. Раніше пані Медісон служила на керівних посадах у Білому Домі, Державному департаменті США, Департаменті внутрішньої безпеки США та Комітеті закордонних справ Сенату Сполучених Штатів.