Семінар на тему: «Транскордонна співпраця правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування» (м. Львів)

12 червня 2018 року у м. Львів відбудеться одноденний семінар на тему: «Транскордонна співпраця правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування», що проводиться Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі (ЦАБ) за підтримки Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

Серед учасників заходу: Директор НАБУ Артем Ситник, Директор ЦАБ Бейда, Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський, менеджер проектів мережі OECD по боротьбі з корупцією у Східній Європі і Центральній Азії Андрій Кухарук.

Учасники семінару обговорять проблематику виявлення та розслідування корупційних злочинів у митних та прикордонних службах, реалізації інфраструктурних проектів, побудову співпраці з місцевими органами влади та іншими правоохоронними органами, а також транскордонне співробітництво в рамках угоди про здійснення заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на допомогу від 9 вересня 2015 року.

Після вітального слова 12 червня 2018 року о 09:30 відбудеться брифінг для представників ЗМІ за участю Директора НАБУ Артема Ситника. Попередня акредитація обов’язкова за посиланням https://goo.gl/LCbgKJ

Довідкова інформація – за тел.: (032) 255-32-50, Мар’яна Охримович.

Місце проведення: м. Львів, вул. вулиця Яна Матейка, 6 (готель «Дністер» зал «Львівський»).