Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (3 посади)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
2 старший оперативний працівник (з організаційних питань) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (1 посада)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
3 старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій (1 посада)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
4 старший оперативний працівник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій (1 посада)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
5 старший оперативний працівник (з юридичних питань) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (1 посада)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
6 оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (8 посад)
12.05 - 21.05
Визначено переможця
7 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
10.05 - 19.05
Визначено переможця
8 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
10.05 - 19.05
Визначено переможця
9 старший оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
10.05 - 19.05
Визначено переможця
10 старший оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
10.05 - 19.05
Визначено переможця
11 старший оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка аудіоматеріалів)
10.05 - 19.05
Визначено переможця
12 заступник начальника відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління
10.05 - 19.05
Визначено переможця
13 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
10.05 - 19.05
Визначено переможця
14 начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності
18.04 - 27.04
Визначено переможця
15 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності (ведення договірної роботи та бухгалтерського обліку на позабалансових рахунках)
18.04 - 27.04
Визначено переможця
16 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу товарно-матеріальних цінностей)
18.04 - 27.04
Визначено переможця
17 Старший детектив – керівник відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (15 посад)
15.04 - 24.04
Визначено переможця
18 Старший детектив – заступник керівника відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (15 посад)
15.04 - 24.04
Визначено переможця
19 Керівник підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (4 посади)
15.04 - 24.04
Визначено переможця
20 Заступник Керівника підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (4 посади)
15.04 - 24.04
Визначено переможця
21 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (відеограф) Управління зовнішніх комунікацій
06.04 - 15.04
Повторний конкурс
22 старший оперативний працівник відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій (2 посади)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
23 старший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (4 посади)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
24 старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (3 посади)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
25 оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (17 посад)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
26 старший оперативний працівник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій (3 посади)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
27 старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій (2 посади)
31.03 - 09.04
Повторний конкурс
28 Заступник начальника відділу по роботі з персоналом (по роботі з особами начальницького складу та військового обліку)
25.03 - 03.04
Визначено переможця
29 Начальник відділу по роботі з персоналом
25.03 - 03.04
Визначено переможця
30 Заступник начальника відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління
23.03 - 01.04
Визначено переможця
31 Головний спеціаліст відділу документообігу
17.03 - 26.03
Визначено переможця
32 Головний спеціаліст відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
16.03 - 25.03
Визначено переможця
33 Заступник начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
16.03 - 25.03
Визначено переможця
34 старший оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
15.03 - 24.03
Визначено переможця
35 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка аудіоматеріалів)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
36 Заступник начальника відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління (1 посада)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
37 Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління (3 посади)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
38 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
39 старший оперативний працівник аналітичного відділу (з організаційних питань) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
40 оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
41 старший оперативний працівник аналітичного відділу (з питань матеріально-технічного забезпечення) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
42 оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
43 оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
44 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
11.03 - 20.03
Визначено переможця
45 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
46 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
47 оперативний працівник аналітичного відділу (організація документообігу) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
48 Головний спеціаліст-юрисконсульт міжнародно-правового відділу Юридичного управління (2 посади)
09.03 - 18.03
Визначено переможця
49 Заступник начальника міжнародно-правового відділу Юридичного управління (1 посада)
09.03 - 18.03
Визначено переможця
50 Заступник начальника відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
29.02 - 09.03
Визначено переможця