Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/808-р/25.04.2018)
25.04 - 04.05
Визначено переможця
2 Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності.
16.04 - 30.04
Визначено переможця
3 Старший детектив – керівник відділу запобігання корупції та інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю
16.04 - 30.04
Визначено переможця
4 Старший детектив відділу запобігання корупції та інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю
16.04 - 30.04
Визначено переможця
5 Начальник відділу Оперативно-технічного управління (код ОТУ/715-р/13.04.2018).
13.04 - 22.04
Визначено переможця
6 головний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності
05.04 - 19.04
Визначено переможця
7 Старший оперативний працівник Управління спеціальних операцій (код ­­­­­­­­­­­УСО/620-р/29.03.2018)
29.03 - 07.04
Визначено переможця
8 Заступник Керівника Управління інформаційно-аналітичних систем та технологій
07.03 - 21.03
Визначено переможця
9 заступник Керівника управління – начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу – заступник головного бухгалтера Управління бухгалтерського обліку та звітності.
21.02 - 07.03
Визначено переможця
10 Начальник відділу управління даними Управління аналітики та обробки інформації (1 посада)
15.02 - 01.03
Визначено переможця
11 Головний спеціаліст відділу управління даними Управління аналітики та обробки інформації (3 посади)
15.02 - 01.03
Визначено переможця
12 Головний спеціаліст відділу управління даними Управління аналітики та обробки інформації (з документообігу) (1 посада)
15.02 - 01.03
Визначено переможця
13 Головний спеціаліст Харківського територіального управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)
15.02 - 16.03
Визначено переможця
14 Заступник Директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (юрисдикція якого охоплює Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області).
15.02 - 16.03
Визначено переможця
15 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/310-р/15.02.2018).
15.02 - 24.02
Визначено переможця
16 Заступник начальника відділу управління даними Управління аналітики та обробки інформації (1 посада)
15.02 - 01.03
Визначено переможця
17 Головний спеціаліст Одеського територіального управління (з питань матеріально-технічного забезпечення).
15.02 - 16.03
Визначено переможця
18 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності
07.02 - 21.02
Визначено переможця
19 заступник начальника відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності
30.01 - 13.02
Визначено переможця
20 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/145-р/­­­­­­­­­­­25.01.2018).
25.01 - 03.02
Визначено переможця
21 Заступник начальника відділу планування матеріальних ресурсів та оперативного управління майном Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
18.01 - 01.02
Визначено переможця
22 Заступник начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
18.01 - 01.02
Визначено переможця
23 Головний спеціаліст фінансового відділу Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
18.01 - 01.02
Визначено переможця
24 Заступник начальника фінансового відділу Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
18.01 - 01.02
Визначено переможця
25 Керівник Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
18.01 - 21.02
Визначено переможця
26 Старший оперативний працівник Управління спеціальних операцій (код ­­­­­­­­­­­УСО/49-р/12.01.2018)
12.01 - 21.01
Визначено переможця
27 Головний спеціаліст Відділу забезпечення роботи Директора бюро (1 посада)
10.01 - 24.01
Визначено переможця
28 Начальник Відділу забезпечення роботи Директора бюро
10.01 - 24.01
Визначено переможця
29 Головний спеціаліст-юрисконсульт міжнародно-правового відділу Юридичного управління
13.12 - 27.12
Визначено переможця
30 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (редактор сайту та соціальних мереж) Управління зовнішніх комунікацій (додатковий період подання документів на конкурс)
08.12 - 22.12
Визначено переможця
31 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/2250-р/30.11.2017).
30.11 - 09.12
Визначено переможця
32 Головний спеціаліст Харківського територіального управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)додатковий період подання документів на конкурс
30.11 - 09.12
Повторний конкурс
33 Головний спеціаліст Одеського територіального управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)додатковий період подання документів на конкурс
30.11 - 09.12
Повторний конкурс
34 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ­­­­­­­­­­­ОТУ/2249-р/30.11.2017).
30.11 - 09.12
Визначено переможця
35 Головний спеціаліст Харківського територіального управління (з питань забезпечення роботи Управління та взаємодії з громадськістю і ЗМІ)додатковий період подання документів на конкурс
30.11 - 09.12
Визначено переможця
36 Головний спеціаліст Відділу документообігу
22.11 - 06.12
Визначено переможця
37 Старший детектив Національного бюро відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації (1 посада)
15.11 - 29.11
Визначено переможця
38 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/2092-р/08.11.2017)
08.11 - 17.11
Визначено переможця
39 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/2091-р/08.11.2017)
08.11 - 17.11
Визначено переможця
40 заступник начальника відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності
03.11 - 17.11
Повторний конкурс
41 заступник начальника відділу планування матеріальних ресурсів та оперативного управління майном Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
03.11 - 17.11
Повторний конкурс
42 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/2017-р/27.10.2017)
27.10 - 05.11
Визначено переможця
43 Старший оперативний працівник Управління спеціальних операцій (код УСО/1983-р/23.10.2017)
23.10 - 01.11
Визначено переможця
44 Оперативний працівник Управління спеціальних операцій (код УСО/1982-р/23.10.2017)
23.10 - 01.11
Визначено переможця
45 Головний спеціаліст фінансового відділу Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням
10.10 - 24.10
Визначено переможця
46 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/1869-р/06.10.2017)
06.10 - 15.10
Визначено переможця
47 Старший детектив Національного бюро відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень Управління аналітики та обробки інформації (1 посада)
03.10 - 17.10
Визначено переможця
48 Старший оперативний працівник Оперативно-технічного управління (код ОТУ/1832-р/02.10.2017)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
49 Детектив Національного бюро відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації (1 посада)
28.09 - 12.10
Визначено переможця
50 Заступник Керівника Юридичного управління (додатковий період подання документів на конкурс)
27.09 - 10.10
Визначено переможця