НАБУ посилює співпрацю з ФБР: підписано Меморандум

Національне антикорупційне бюро України та Федеральне бюро розслідувань США поглиблять співпрацю у розслідуваннях корупційних злочинів, у протидії відмивання коштів, а також поверненні активів. Відповідні наміри зафіксовані у Меморандумі про взаєморозуміння між НАБУ та ФБР, який підписано 31 серпня 2023 року.

Цей Меморандум є продовженням багаторічної взаємодії – з 2016 року відомства ефективно та поглибленно співпрацюють. У межах новоукладеного Меморандуму між НАБУ та ФБР сторони обмінюватимуться інформацією, проводитимуть навчання та реалізовуватимуть спільні напрацювання у сфері розслідування корупційних злочинів.

«Я вдячний нашим колегам за їх багаторічну підтримку Бюро. Наразі питання ефективної співпраці є як ніколи актуальним в контексті відновлення країни після війни і необхідності моніторингу виділених для цього коштів», - зазначив Семен Кривонос.

Завдяки співпраці ФБР і НАБУ, співробітники Бюро мали можливість пройти низку тренінгів, а також отримати обладнання, необхідне для ефективного здійснення розслідування.