Незалежність та ефективність антикорупційної системи України є правильними сигналами й для Європи, й для Німеччини – Семен Кривонос

В НАБУ пройшла зустріч керівництва Бюро, САП з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок. В зустрічі також взяли участь керівник Антикорупційної ініціативи ЄС та голова правління Центру протидії корупції.

Під час зустрічі директор НАБУ Семен Кривонос розповів про історію Бюро та про основні принципи його роботи.

«Незалежність та ефективність антикорупційних органів – це ті два індикатори, за якими уважно стежать наші міжнародні партнери. Адже боротьба з корупцією є не лише магістрально важливим напрямком під час війни. Саме від успішності реалізації нашої антикорупційної стратегії залежатимуть темпи відновлення України після перемоги. Тому цей візит є настільки важливим для нас», - зауважив Семен Кривонос.

На переконання директора НАБУ, про правильний вектор руху України свідчать останні антикорупційні справи - викриття колишнього бенефіціарного власника «ПриватБанку» на привласненні коштів банку на суму понад 9,2 млрд грн, викриття корупції у Верховному Суді.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанням належного забезпечення діяльності Національного бюро, які потребують підтримки міжнародних партнерів та Уряду: збільшення штату Бюро та створення автономної експертної установи.