49 нових розслідувань та 5 скерованих до суду справ — результати роботи НАБУ та САП у червні 2021 року

У червні 2021 року детективи НАБУ розпочали розслідування у 49 кримінальних провадженнях та повідомили про підозру 6 особам. Прокурори САП скерували до суду 5 обвинувальних актів стосовно 6 осіб. 1 обвинувальний вирок набув законної сили.

Серед викритих на зловживаннях минулого місяця:

Впродовж попереднього місяця НАБУ та САП завершили досудове розслідування кримінальних проваджень за фактами:

До суду скеровано справи стосовно:

У червні, завдяки розслідуванню НАБУ, суд ухвалив рішення, яким будівлі Нацкінематеки, а саме 14 будівель та споруд загальною площею понад 5 тис. кв. м, що розмістилися на 8 га на околиці Києва, мають бути повернуті у власність держави.

Крім того, минулого місяця НАБУ посилило співпрацю з Мінрегіоном та Держінспекцією архітектури. Очільники відомств підписали відповідний меморандум, де визначені основні напрямки взаємодії та зобов’язання сторін.

4 червня було обрано новий склад сьомого скликання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.  Члени ради розпочали роботу та провели перше засідання, де обрали свій керівний склад та делегували представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро. 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.