Гра-розслідування «Слідство веде НАБУ» перемогла у конкурсі «Кращі практики освітніх інновацій» від НАДС

Просвітницька діяльність Національного бюро отримала відзнаку на державному рівні. Антикорупційна гра-розслідування «Слідство веде НАБУ» перемогла у конкурсі Національного агентства України з питань державної служби.

Інтерактивний формат та унікальні матеріали курсу допомагають підвищити знання та навики у викритті незаконних дій чиновників. Для успішного проходження гри необхідно провести низку слідчих дій, зібрати докази, повідомити особі про підозру, скерувати справу до суду. Відтак вона корисна для молодих слідчих, які розпочинають кар’єру у правоохоронних органах, а також студентів-юристів, журналістів-розслідувачів, громадських активістів, які викривають корупцію.

Церемонія нагородження відбулася 24 листопада 2021 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби.

Нагадаємо, що інтерактивний курс «Слідство веде НАБУ» розробило Національне бюро спільно зі студією онлайн-освіти «EdEra» за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні. З моменту запуску його пройшли майже 16 тисяч користувачів.