НАБУ мінімізувало ризики корупції та зловживань серед співробітників – Г. Углава

Завдяки багатоетапній процедурі конкурсного відбору, діяльності Управління внутрішнього контролю та груповому принципу роботи детективів Національне антикорупційне бюро України мінімізувало ризики корупції та зловживань серед співробітників. Про це в інтерв’ю журналу «Новое Время» повідомив перший заступник директора НАБУ Гізо Углава.

Він висловив переконання у тому, що корупційні ризики та випадки правопорушень у середовищі детективів унеможливлюються ще на етапі конкурсного відбору.

«Конкурс на посаду детектива Бюро складається з п’яти етапів. Перший – це тести на знання законодавства. Другий – тест general skills, за допомогою якого перевіряються здібності до логічного мислення і рівень інтелекту. Третій – психометричні тести. Потім – співбесіда та поліграф, а вже потім призначення. Така складна процедура дає можливість обирати кращих», – наголосив перший заступник директора Бюро.

За його словами, впевненість у непідкупності детективів додає ще й той факт, що кримінальні справи розслідуються групою детективів з 4-5 осіб.

«Це забезпечує взаємний контроль і мінімізує корупційні ризики. Також усередині Бюро створено Управління внутрішнього контролю, що стежить за співробітниками Бюро і у разі необхідності має повноваження ініціювати розслідування фактів зловживань з боку працівників НАБУ», – наголосив Г.Углава.

Фото: http://glavcom.ua