НАБУ націлене на ефективну комунікацію з суспільством – Артем Ситник

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) зацікавлене в налагодженні ефективної комунікації з суспільством, аби громадяни чіткіше усвідомлювали, у який спосіб в країні здійснюється боротьба з корупцією. Про це директор НАБУ Артем Ситник заявив під час тренінгу «Діяльність Національного антикорупційного бюро України в контексті Антикорупційної реформи», який відбувся 10 вересня у Харкові.

«Звернення, з якими приходять люди на особистий прийом громадян, доводять, що далеко не всі сьогодні зорієнтувалися у складній структурі антикорупційних органів, зрозуміли їхню компетенцію і взаємодію. Тому інформування про повноваження НАБУ та виклики, які наразі  стоять перед новими антикорупційними органами, – це той шлях, який зробить нас ближчими до людей і підвищить ефективність нашої роботи», – наголосив Артем Ситник.

Тренінг у Харкові організований НАБУ у співпраці з Консультативною місією ЄС (EUAM) із просвітницькою метою. У рамках заходу директор НАБУ спілкувався з журналістами та громадськими діячами, презентував інформацію про особливості діяльності Бюро, його місце у структурі антикорупційних органів України, поінформував про кращі світові практики у боротьбі з корупцією.

Користуючись нагодою, Артем Ситник також закликав харків’ян, небайдужих до боротьби з корупцією, взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Харківського територіального управління НАБУ: документи приймають до 22 вересня.

Нагадуємо, що Харків став третім, після Одеси та Львова, містом, де НАБУ утворило свої територіальні осередки. Юрисдикція Харківського теруправління поширюватиметься на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції: Луганську та Донецьку області.