Оголошення про проведення конкурсу, розпорядження N88-р від 15.09.15

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

Національне антикорупційне бюро України (далі – Національне бюро) шукає спеціалістів на посади старших детективів та начальника Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації. Сьогодні така інноваційна кримінальна лабораторія створюється в Національному бюро за сприяння та підтримки Уряду Великобританії. Так, два співробітники кримінальної лабораторії, після призначення на посаду, проходитимуть курс навчання у Великобританії протягом двох місяців. 

 

Звертаємо увагу на те, що умовою трудового договору між прийнятими співробітниками та Національним бюро буде обов’язок працювати у Національному бюро не менше двох з половиною наступних років.

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 15.09.15 № 88-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України.

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

1.

Начальник Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації

1.docx

2.

Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (3 посади) 

2.docx

3.

Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик з оцінки якості)

3.docx

4.

Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик із забезпечення якості)

4.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

 (044) 246 – 30 – 03

(044) 246 – 30 – 32

 

E-mail: info@nabu.gov.ua

Файли

  1. 1_0.docx
  2. 2.docx
  3. 3_0.docx
  4. 4.docx