Про способи повідомити про кримінальні корупційні правопорушення дізналися харківські студенти

13 листопада 2017 року у Харкові відбулася зустріч студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди з представниками Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні в рамках інформаційно-просвітницької кампанії "Студенти проти корупції".

Під час лекції слухачі довідалися, що потрібно для подолання корупції в державі, як скласти сесію без хабарів та чому в Україні необхідне створення Антикорупційного суду. Крім того, студенти дізналися про способи повідомлення про факти корупції, зокрема отримали відповідь, чи можно знімати дії корупціонера не відео і навіщо в такому випадку потрібно звертатися у поліцію.

 

Жвава дискусія про можливість звернення до Бюро анонімно та ризики під час виконання службових обов’язків Детективами НАБУ тривала ще довго після офіційного завершення відкритої лекції.

 

«Ваша допитливість, кмітливість та небайдужість вселяють незламну віру у те, що разом нам вдасться викорінити корупцію та зробити Україну економічно сильною державою», - зазначила Світлана Оліфіра, прес-секретар НАБУ.

 

При цьому, студенти мали змогу побачити фотовиставку «Будні НАБУ», що ілюструє щоденну практику роботи Бюро в його боротьбі з топ-корупцією в Україні.

 

Нагадуємо, інформаційна-просвітницька кампанія «Студенти проти корупції», яка відбувається за участю НАБУ та ПРООН в Україні, розпочалася з березня 2017 року у найбільших навчальних закладах країни.

 

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157666353248449/