Розпорядження N 20-Р від 05 серпня 2022 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду

в Національному антикорупційному бюро України 

 

Розпорядженням тимчасово виконуючого повноваження Директора Національного антикорупційного бюро України від 05 серпня 2022 року № 20-Р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  

Головний спеціаліст Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України

profil_posady_gol_spec_ltu_2.docx

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Особи, які подали документи на посаду головного спеціаліста Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України відповідно до розпорядження Директора Національного бюро від 03.02.2022 № 05-р, яке було скасоване наказом тимчасово виконуючого  повноваження Директора Національного бюро від 01.08.2022 № 257 «Про припинення конкурсного відбору для призначення на посаду у Національному антикорупційному бюро України», можуть подати до конкурсної комісії заяву щодо долучення раніше поданих документів для розгляду у цьому конкурсі разом з письмовою заявою про участь у конкурсі встановленого зразка.

Контактна інформація:

(044) 246–30–03

E-mail: commission2@nabu.gov.ua

 

Файли

  1. profil_posady_gol_spec_ltu_2.docx