Розпорядження N 2197-р від 06 грудня 2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

про встановлення додаткового періоду подання документів на конкурс для призначення на посади в Національному антикорупційному бюро України

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 06 грудня 2019 року № 2197-р встановлено додатковий період подання документів на конкурс на зайняття вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва посади

Профіль посади

1. Старший детектив – керівник відділу інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю (1 посада) 1.1.doc
2. Старший детектив Національного бюро відділу інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю (2 посади) 1.2.doc
3. Детектив Національного бюро відділу інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю (2 посади) 1.3.doc
4. Завідувач сектору внутрішнього аудиту (1 посада) 1.4.docx
5. Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту          (1 посада) 1.5.docx

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 05 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Звертаємо вашу увагу на те, що для участі в конкурсах для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України необхідно подавати разом з іншими документами роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік як кандидат на посаду (тип декларації «кандидата на посаду») із зазначенням назви органу та посади, на яку Ви претендуєте.

Контактна інформація:

(044) 246–32–96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

 

Файли

  1. profil_star_detek-ker__-_vib_lv.doc
  2. profil_starshyy_detektyv_vib_lv.doc
  3. profil_detektyv_vib_lv.doc
  4. zav_sektor_audytu_0.docx
  5. gol_spec_sektoru_0.docx