Розпорядження N462-р від 23 грудня 2015 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 грудня 2015 року 2015 року № 462-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

з/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1. головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань утримання будівлі, споруд та території) Національного антикорупційного бюро України 1.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул.Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246-34-11

E-mail: info@nabu.gov.ua

Файли

  1. 1_16.doc