Розслідування стосовно керівника міжрегіонального управління Мін’юсту завершено

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП завершили розслідування за підозрою керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. 15 жовтня 2020 року стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Слідство встановило непоодинокі факти вимагання та отримання посадовцем неправомірної вигоди від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань. За гроші чиновник обіцяв вплинути на посадовців Мін’юсту, уповноважених ухвалювати рішення за наслідками перевірок діяльності начальників державних установ, підпорядкованих Західному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

Чиновника викрили «на гарячому» в результаті спільної операції НАБУ, СБУ та САП  11 березня 2020 року. 

19 березня 2020 року йому повідомили про підозру

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із січня 2020 року.

 

Довідково

У підпорядкуванні Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України перебувають 27 виправних закладів на території Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.