Розслідування стосовно начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області завершено

22 квітня 2021 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили одному з колишніх керівників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області про завершення досудового розслідування за фактом пропозиції ним голові ОДА 4,7 млн грн неправомірної вигоди за вирішення питання про зміну бюджетних видатків.

За даними слідства, посадовець в обмін на гроші планував вирішити з керівником ОДА питання про погашення заборгованості коштом місцевого бюджету перед трьома приватними компаніями, які раніше поставили медичне обладнання на 47 млн грн одному з комунальних медичних закладів у Вінницькій області.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст.369 КК України.

Особу затримали 8 жовтня 2020 року в момент передачі першої частини обіцяної неправомірної вигоди в сумі 200 тис. грн. Наступного дня йому повідомили про підозру.

 

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.