Справа заволодіння 300 тис. дол. США посадовицею Офісу Президента України: матеріали відкрито

Досудове розслідування за фактами замаху на заволодіння шляхом обману (шахрайства) 300 тис. дол. США групою осіб завершили. 2 липня 2020 року підозрюваним, а саме керівнику структурного підрозділу Офісу Президента України, колишній заступниці міністра культури України та особі, яка видавала себе за радника керівника Офісу Президента України, відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акту до суду.

Слідство встановило, що підозрювані в обмін на 300 тис. дол. США обіцяли організувати призначення на посади до органів управління НАК «Нафтогаз України». Їх викрили та затримали безпосередньо після одержання першого траншу у 150 тис. дол. США з обумовленої суми. 

13 листопада 2019 року трьом особам повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.