Студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича зустрілися з представниками НАБУ

17 травня 2017 року у Чернівцях відбулася зустріч студентів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з представниками Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні.

Студенти дізналися що потрібно для подолання корупції в державі, як скласти сесію без хабарів та чому в Україні необхідне створення Антикорупційного суду, а також все про антикорупційну реформу в Україні та особливості роботи НАБУ. За всі допитливих чернівецьких студентів відповів заступник Директора НАБУ Анатолій Новак.

«Корупція багато років була нормою нашого суспільства. Ми працюємо для того, щоб ситуація змінилась. Дуже важливо, щоб молоде покоління українців не сприймало корупції у будь-якому вигляді – чи то велика сума коштів, чи то коробка цукерок. Тому ми приїхали до вас, розповідаємо про роботу Бюро і закликаємо навчатися, брати від навчання у виші якомога більше. Адже тільки розумна і свідома людина може гідно відстоювати свою позицію і будувати нову країну без корупції», - зазначив Анатолій Новак.

При цьому, студенти мали змогу побачити фотовиставку, яка ілюструє будні молодих детективів Бюро.

Нагадуємо, у Чернівцях відбулася 11 зустріч у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», яку разом проводять НАБУ та ПРООН в Україні.

Фото: uk.wikipedia.org