Впровадження eCase MS допоможе детективам скоротити тривалість досудового розслідування

Про переваги та ризики діджиталізації досудового розслідування та запровадження eCase MS говорили старший детектив Національного антикорупційного бюро України Надія Полховська та директор Одеського територіального управління Володимир Деулін під час щорічного Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк».

Кримінальний форум — це щорічна подія, на якій розглядаються найактуальніші питання з кримінального права та процесу. Організатори — Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України».

«Наразі система eCase MS активно впроваджується в Національному бюро та має на меті автоматизувати процеси розслідування, скоротити витрати на друк і пересилання справ, надати е-документам з ЕЦП силу доказів. Очікується, що система допоможе вдвічі скоротити тривалість слідства», — розповіла детектив.

Користуватися новоствореною системою зможуть детективи, прокурори, судді, а також адвокати, яким буде надано доступ безпосередньо у НАБУ. У якнайшвидшому запуску eCase MS зацікавлені всі бенефіціари проєкту.

«Радіємо, що адвокатська спільнота готова співпрацювати з правоохоронними органами над вдосконаленням кримінального процесуального законодавства. Віримо, що результати такої взаємодії лише покращать розслідування корупційних злочинів», — підсумував обговорення Володимир Деулін.

Довідково.

ECase Management System (MS) —  система оптимізації досудового розслідування антикорупційних органів України. Вона інтегрована з Єдиним реєстром досудових розслідувань та системами судових органів, що дозволить НАБУ, САП та ВАКС взаємодіяти онлайн. ECase MS покликана пришвидшити час та підвищити якість досудового розслідування. Система розроблена за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Більше про технічні можливості та переваги eCase — у вебінарі «Як технології змінюють боротьбу з корупцією» на Ютуб каналі НАБУ.