Рада громадського контролю при НАБУ IX скликання розпочала свою роботу

Відбулось перше засідання Ради громадського контролю при НАБУ IX скликання, обраної на два роки.

Директор НАБУ Семен Кривонос привітав присутніх з обранням та висловив сподівання, що діяльність новообраної РГК позитивно вплине на роботу Бюро. 

«У нас попереду багато викликів. Ми відкриті до співпраці з громадськістю та Радою як її представником. Розраховуємо на об’єктивність та незалежність усіх ухвалених рішень», - зазначив Семен Кривонос.

На установчому засіданні РГК обрала свій керівний склад та делегувала представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро.

Члени Ради громконтролю одноголосно обрали головою – Антона Швеця. Його заступником став Антон Микитюк, а секретарем РГК обрали Юлію Гаврилюк. Крім того, розподілено обов'язки по роботі в конкурсних та дисциплінарній комісіях Національного бюро.

До першої конкурсної комісії делеговано Катерину Даценко, Ігоря Москвітіна, Микиту Штанкова. До другої  – Юлію Гаврилюк, Михайла Аксьонова, Володимира Півненка. Представниками РГК в дисциплінарній комісії стали Віктор Прудковських та Василь Чижмарь.

Нагадаємо, що 10 червня 2024 року відбулось рейтингове інтернет-голосування за новий склад РГК. Під час нього вперше застосовано механізм ідентифікації через портал «Дія», що сприяло відкритості та прозорості процесу. Результати голосування оприлюднено на офіційному сайті НАБУ 13 червня.