Розпорядження від 18 серпня 2023 року № 42-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про встановлення додаткового періоду прийому документів на конкурс для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 18 серпня 2023 року № 42-Р встановлено додатковий період прийому документів на конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  

Головний спеціаліст сектору з продакшн відділу по роботі зі ЗМІ Управління комунікацій та зовнішніх зв'язків

Профіль головний спеціаліст сектору з продакшн відділу по роботі зі ЗМІ Управління комунікацій та зовнішніх зв'язків

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро info@nabu.gov.ua з накладанням кваліфікованого електронного підпису протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Контактна інформація:

(044) 246–30–03

E-mail: commission2@nabu.gov.ua

Файли

  1. profil_gol_spetc_sektoru_z_prodakshn.docx