Розпорядження від 20 жовтня 2023 року №50-р

Розпорядження від 20 жовтня 2023 року № 50-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 20 жовтня 2023 року № 50-Р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  
«Старший детектив Національного бюро відділу організаційно-методичного забезпечення роботи Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України» (з наданням робочого місця у м. Києві) на період тимчасово відсутньої особи начальницького складу Національного бюро, за якою зберігаються місце роботи і посада відповідно до законодавства, на умовах строкового трудового договору (контракту) Старший детектив Національного бюро відділу організаційно-методичного забезпечення роботи Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України (з наданням робочого місця у м. Києві) (на період тимчасово відсутньої особи начальницько

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади      у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О                   (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення                        на посади у Національному бюро.

Електронна заява для участі у конкурсі підписана з використанням кваліфікованого електронного підпису разом із сканованими копіями необхідних документів надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро document@nabu.gov.ua протягом 10 календарних днів

Файли

  1. 20_10__profil_posadi_st__detektiv_vomzr_gpd_zhovten_2023_timchasova_-1.docx
  2. 20_10__profil_posadi_st__detektiv_vomzr_gpd_zhovten_2023_timchasova_-1-1.docx