Транскордонна корупція: британські правоохоронці допомогли НАБУ у розслідуванні справи

25 квітня 2023 року НАБУ взяло участь у проведенні британськими правоохоронцями з Національного агентства боротьби із злочинністю Великої Британії (the National Crime Agency) слідчих дій, які були ініційовані детективами за погодження САП в межах міжнародно-правової допомоги.

Така співпраця – приклад ефективного використання можливостей міжнародно-правового співробітництва та обміну інформацією.  В результаті детективи здобули необхідні докази для розслідування.

Слідчі дії санкціоновані і здійснювались у межах розслідування діяльності викритої восени 2021 року злочинної організації в Одесі. 10 осіб підозрюють у незаконному заволодінні активами територіальної громади міста та легалізації незаконно отриманих доходів.

Така співпраця здійснюється відповідно до Меморандуму про співробітництво у сфері обміну інформацією для боротьби з організованою злочинністю, що у квітні 2021 року уклали НАБУ та британське правоохоронне відомство. Національне бюро вдячне британським правоохоронцям за допомогу і взаємодію.