Вимагання коштів у підприємця: слідство стосовно ексголови Тернопільської облради завершено

11 січня 2024 року НАБУ і САП завершили розслідування стосовно колишнього голови Тернопільської обласної ради, якого підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди від підприємця.

У червні 2023 року його викрили «на гарячому» під час одержання понад 600 тис. грн. Кошти вимагалися від місцевого бізнесмена за оплату виконаних його підприємством робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів. 

Крім того, у той самий день викрили двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації, які вимагали від цього ж підприємця неправомірну вигоду у сумі понад 2 млн грн.

10 січня 2024 року слідство стосовно ексголови Тернопільської облради виділили в окреме кримінальне провадження. Розслідування стосовно заступників голови Тернопільської ОВА наразі триває.

НАБУ і САП розпочали слідство за заявою громадянина, у якого підозрювані вимагали кошти.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.