2 червня відбудуться вибори до Ради громадського контролю при НАБУ

31.05.2016 09:49

У четвер, 2 червня, з 9.00 до 21.00 за посиланням https://nabu.gov.ua/voting/ відбудеться відкрите інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Звертаємо увагу, що через збій в роботі поштового серверу НАБУ один із пакетів документів було отримано пізніше дати завершення прийому документів, хоча відправник надіслав його вчасно. Після розгляду пакету документів прийнято рішення про допуск до участі у конкурсі кандидата від ВГО "Антикорупційний блокпост". Також після розгляду скарги представників Всеукраїнської громадської організації "Асоціація правників України" директором Бюро А.Ситником було прийнято рішення допустити до участі у конкурсі ще двох осіб. Відтак 15 членів РГК обиратимуть з-поміж 29 учасників.

Дякуємо всім, хто надіслав документи для участі у конкурсі. Тим, чиї кандидатури до конкурсу не допущено, було надіслано повідомлення з обґрунтуванням причин відмови.

Ознайомитися з повним списком учасників конкурсу з обрання нового складу РГК можна тут.

Нагадуємо, що у результаті відкритого інтернет-голосування до Ради громадського контролю при НАБУ буде обрано 15 осіб. У складі РГК може бути максимум три особи від однієї громадської організації.

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України», ознайомитися з яким можна на сайті Бюро.