Гідні жити без корупції!

21.11.2016 09:40
Шановні українці!

Революція Гідності започаткувала незворотні зміни в нашій державі. В пам’ять про невинні жертви ми докладаємо зусиль, щоб Україна стала заможною і сильною.

Однією з причин, що призвели до трагічних революційних подій, став всепоглинаючий рівень корупції в українській владі. Вийшовши на Майдан, ми сказали категоричне «ні» застарілій корумпованій системі та обрали майбутнє європейського зразка, де кожен — чи то звичайний громадянин, чи посадовець найвищої ланки — неухильно дотримується закону.

На старті антикорупційна реформа в Україні мала багато прихильників, які неодноразово публічно висловлювали свою підтримку. Сьогодні ж ситуація інша. Вже не так охоче вносяться зміни до законодавства, кожна, навіть невелика поправка, викликає дискусії та спротив. Зрозуміло, досить ризиковано, а тому так тяжко, наділяти повноваженнями органи, у діяльність яких не мають права втручатися представники влади.

Хоча такий стан справ уповільнює зміни, яких прагне український народ, але зрештою, під тиском громадськості та міжнародних партнерів, боротьба з корупцією триває. Розплутуючи складні корупційні схеми, ми доводимо, що будь-чиє намагання збагатитися коштом платників податків, обернеться невідворотним покаранням. Цього вимагали і за це боролись Герої, пам’ять яких ми вшановуємо цими днями.

Подолаємо корупцію разом! Слава Україні!