Конкурс з обрання двох членів складу РГК при НАБУ: учасники конкурсу визначені

17.09.2019 08:09

Вісім кандидатів від шести громадських організацій візьмуть участь у конкурсі з обрання членів до складу Ради громадського контролю (РГК) при Національному антикорупційному бюро України, який відбудеться 23 вересня 2019 року з 9:00 до 21:00. Повний перелік кандидатів до складу РГК, а також докладна інформація про них розміщені на офіційному сайті НАБУ.

Два члени РГК будуть обрані замість тих, чиї повноваження достроково припинені, і які працюватимуть у Раді громадського контролю до завершення повноважень її чинного складу — до червня 2020 року. 

Голосувати за кандидатів можуть усі громадяни, які проживають на території України. Рейтингове інтернет-голосування відбудеться 23 вересня 2019 року з 9:00 до 21:00 на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України. Захист процесу голосування від зовнішнього втручання забезпечуватиме Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Моніторинг процесу голосування забезпечуватиме ГО «Електронна демократія».

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України».

Нагадуємо, 30 травня 2019 року відбулося Інтернет-голосування за новий склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Результати голосування оприлюднені на офіційному сайті Бюро відповідно до Положення про Раду громадського контролю при НАБУ. У серпні 2019 року за результатами голосування членів РГК на засіданні двох з п'ятнадцяти членів було виключено зі складу Ради.