Артем Ситник: створення Ради громадського контролю дозволить розпочати відбір детективів

18.05.2015 16:10

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що 26 травня будуть проведені вибори членів Ради громадського контролю. Створення такого органу дозволить розпочати конкурсний відбір на посади в Національному бюро. Про це він повідомив під час прес-конференції.
"Я звертаюсь до всіх представників громадських організацій! Візьміть активну участь у формуванні Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Саме вона допоможе нам зібрати команду, підібрати найкращі кадри і найближчим часом розпочати роботу з виявлення корупційних правопорушень”, - зазначив Артем Ситник.
Він наголосив, що Рада громадського контролю складатиметься з 15 осіб. Їх обиратимуть громадяни 26 травня з 07:00 до 19:00. Це відбуватиметься шляхом інтернет-голосування через веб-сайт Національного антикорупційного бюро
Термін подачі заявок громадських об’єднань, діяльність яких пов’язана із протидією корупції, триватиме до 09:00 23 травня. Заявки необхідно подавати на електронну адресу rada@nabu.gov.ua. Перелік усіх необхідних документів та вимоги до кандидатів повністю викладені у Положенні про порядок формування Ради громадського контролю.
Звертаємо Вашу увагу, що практично всі призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України проводяться за результатами відкритого конкурсу. Зокрема це стосується і відбору претендентів на сто посад у Підрозділ детективів. 15 травня закінчився термін подачі документів від претендентів
Конкурсна комісія, яка відбиратиме найдостойніших кандидатів, складатиметься щонайменше, з семи осіб. Наразі уже визначені представники з боку Національного бюро. Ще трьох своїх представників повинна визначити майбутня Рада громадського контролю.
Саме тому сьогодні перед нами стоїть першочергове завдання – щонайшвидше сформувати Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. При цьому вся українська спільнота зацікавлена у тому, щоб якомога більше громадських об’єднань долучилося до її формування, адже саме це забезпечить високий професіоналізм її членів.