Кабінет для антикорупційного прокурора ми знайшли – директор НАБУ Артем Ситник

14.08.2015 19:15

Відсутність Антикорупційного прокурора – це пряма перешкода для початку розслідувань. В цьому переконаний директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Презентуючи звіт про діяльність Бюро, він звернув увагу на можливі ризики в роботі НАБУ, а саме – гальмування процесу створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Згідно зі змінами до законодавства, в Україні запроваджується інститут Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, до повноважень якої відноситься надання дозволу на початок розслідування детективами Національного бюро та рішення про передачу розслідуваної справи до суду. Я піднімаю цю проблему не дарма, адже кандидатури до складу конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не подані. Відповідно, затягується час початку конкурсу», - наголосив А.Ситник.

Проводячи для журналістів невеличку екскурсію приміщеннями НАБУ, він відмітив, що кабінет для антикорупційного прокурора вже знайшли і можуть виділити щойно його буде призначено.

«Переконаний, реальна боротьба з корупціонерами у владі відкриє шлях до реальних реформ та перетворень в Україні, а отже стане відправною точкою успіху нашої держави», – підкреслив А.Ситник.