З 28 липня майбутніх детективів НАБУ тестуватимуть на загальні здібності

24.07.2015 00:00

Цього тижня завершилося тестування кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро на знання законодавчої бази. З 2022 осіб до наступного етапу відібрано 980 кандидатів.

З 28 до 31 липня на тих, хто пройшов відбір, чекає тестування на загальні здібності (General Skills). Виконувати завдання майбутні детективи будуть протягом 45 хвилин. Тестування розпочнеться о 8:45 (остання група запрошується на 16:00) і відбуватиметься за адресами у Києві: вул. Ежена Потьє, 20 та вул. Володимирська, 60.

28 липня на тестування буде запрошено 480 осіб. Кандидатів, допущених до даного етапу, повідомлять за вказаним ними номером телефону.

Нагадуємо також, що наступний етап після тестування на загальні здібності для детективів – це тестування психометричних характеристик за допомогою опитувальника ММРІ-2, яке триватиме з 3 по 7 серпня.

Приклади тестових завдань додаються.

Додаткова інформація стосовно тестування на загальні здібності. 
Кожен кандидат за 45 хвилин має виконати 60 завдань. Завдання розподілені за 4 напрямками: математика, логіка, вербальні здібності та абстрактне мислення. Вірна відповідь зараховуватиметься як 1 бал, жодної відповіді – як 0 балів, а невірна відповідь: -0,25.

Повідомляємо критерії відбору детективів за результатами тестування на загальні здібності. На проходження тесту MMPI-2 та співбесіду буде запрошено лише 300 осіб, які отримають найбільш високі бали під час тестування на загальні здібності, але не менше 20.