Представники ЛТУ зустрілися з громадськістю Буковини

16.03.2018 15:09

Завдяки Національному антикорупційному бюро України суспільство вперше побачило затримання корупціонерів із числа топ-посадовців, які раніше вважались недоторканними та безкарними. Економічний ефект від роботи НАБУ становить 3 мільярди гривень. І це — тільки початок антикорупційної боротьби, яка розгорнеться на повну силу з появою незалежного Антикорупційного суду. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного бюро Тарас Лопушанський під час зустрічей із громадськістю Сокирянського та Кельменецького районів Чернівецької області 14 березня.

«Лише спільними зусиллями громадськості, органів виконавчої влади та правоохоронних органів ми можемо подолати корупцію, яка в Україні здобуває масштабів національної небезпеки», — акцентував директор ЛТУ та нагадав учасникам зустрічей, яким чином можна повідомляти НАБУ факти про можливі корупційні правопорушення.

Крім того, Тарас Лопушанський розповів присутнім про ключові результати роботи з часу створення Бюро, роз’яснив компетенцію правоохоронного органу та обумовлені недосконалим законодавством перешкоди в його діяльності.