Співробітники НАБУ опанували нові методики розслідування фінансових злочинів

10.02.2018 12:14

5-9 лютого у Львові за підтримки Організації економічного співробітництва та розвитку (OECP) та Посольства Сполучених штатів Америки в Україні співробітники Львівського територіального управління (ЛТУ) Національного антикорупційного бюро України, закріплені за ЛТУ детективи, а також прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури прослухали серію тренінгів щодо виявлення та розслідування фінансових злочинів.

Своїми знаннями та досвідом з учасниками тренінгів ділилися представники Федерального бюро розслідувань та Департаменту юстиції США, іноземні й українські фахівці у галузі права, психологи та журналісти-розслідувачі.

«Боротьба з корупцією — складний процес, який вимагає від працівників НАБУ постійного підвищення професійної компетенції. Ми високо цінуємо допомогу наших міжнародних партнерів, які комплексно підтримують Бюро та сприяють втіленню антикорупційної реформи в Україні», — подякував організаторам тренінгів директор ЛТУ Тарас Лопушанський.

На завершення навчання керівництво НАБУ та керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт обговорили напрямки подальшої співпраці.