Тарас Лопушанський: Невідворотність покарання – ключовий аспект боротьби з корупцією

17.11.2017 16:26

Cтворення Спеціалізованого антикорупційного суду – це шлях досягнення справедливості і забезпечення невідворотності покарання тих, хто раніше вважався недоторканним. В цьому переконаний директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський.

17 листопада під час зустрічі з громадськістю Яворівського району Львівської області він, зокрема, зазначив: «Прикро визнавати, але сьогодні наша країна не має належної інституційної структури для подолання корупційної хвороби. Без Антикорупційного суду зусилля антикорупційних органів зводяться нанівець».

За словами Тараса Лопушанського, станом на кінець жовтня НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерували до суду обвинувальні акти у 97 провадженнях. Аби особи, яким інкримінуються вчинення злочину в рамках розслідування зазначених справ, – судді, прокурори, керівники державних підприємств, високопосадовці центральних органів влади — не уникнули відповідальності, незалежний суд потрібно створити якнайшвидше.

«Боротьба з корупцією потребує участі кожного громадянина», – підкреслив Тарас Лопушанський.

Директор Львівського теруправління також поінформував жителів Яворівського району про підслідність Національного бюро, повноваження і завдання територіальних управлінь, як діяти у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення кримінального корупційного правопорушення тощо.