Теруправління НАБУ у Харкові розпочало роботу

28.07.2017 18:32

28 липня 2017 року відкрилося друге територіальне управління Національного антикорупційного бюро України — у Харкові. З цього дня в його приміщенні працює громадська приймальня. Згодом тут облаштують робочі місця для детективів, а також прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на час їхньої роботи з розслідування корупційних злочинів у регіонах, на які поширюється юрисдикція Харківського теруправління (ХТУ НАБУ).

В управлінні працюватимуть директор, його заступник, п’ять спеціалістів і детективи. На вакантні посади у новому представництві Бюро наразі тривають відкриті конкурси.

Попри те, що ХТУ НАБУ працює не на повну потужність, його співробітники вже чекають на повідомлення про можливі факти корупції від небайдужих громадян. На цьому наголосив Директор Національного бюро Артем Ситник під час прес-конференції з нагоди відкриття управління.

«Головне завдання Харківського, як і решти теруправлінь НАБУ, — це комунікація з громадськістю, місцевими органами влади та ЗМІ. Від цього залежить, наскільки швидко ми зорієнтуємося у регіонах та визначимо сфери, в яких потрібно знешкодити корупцію у першу чергу», — підкреслив Директор НАБУ.

Директор Харківського теруправління Юрій Кравченко подякував представникам програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» за допомогу у забезпеченні матеріальних і технічних потреб штаб-квартири Бюро. «За підтримки міжнародних партнерів наше управління сформувалося у стислі терміни і його перші працівники мають все необхідне для початку роботи», — зазначив директору ХТУ НАБУ.

Нагадуємо, Харківське територіальне управління НАБУ утворене 29 червня 2016 року. Його юрисдикція поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції: Луганську та Донецьку області. Крім того, НАБУ має представництва у Львові й Одесі. Велику допомогу у створенні Львівського теруправління, яке працює вже близько року, НАБУ отримало від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157684282921564