У Львові відкрилося перше територіальне управління НАБУ

12.08.2016 15:53

12 серпня офіційно розпочало роботу Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Окрім Львівського регіону, його повноваження також поширюватимуться на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську і Хмельницьку області.

Територіальне управління відкрили директор НАБУ Артем Ситник, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Як повідомив А. Ситник під час брифінгу, загалом у теруправлінні працюватимуть 24 особи: директор, заступник директора, 6 співробітників та 16 детективів, які відряджатимуться з Центрального управління у Києві.

«Конкурси на вакантні посади у територіальному управлінні вже на завершальному етапі. Найближчим часом новообраний керівник підпише перші призначення».

Представляючи журналістам директора Львівського теруправління, А.Ситник зауважив: «Раніше я не був знайомий із Тарасом Лопушанським, але сподіваюсь, що конкурсна комісія не помилилася, обравши його на цю посаду».

Він також акцентував на тому, що для західного регіону проблемою є поширення контрабанди. «Це буде один із пріоритетних напрямків роботи детективів», – зауважив директор НАБУ.

У свою чергу Т. Лопушанський наголосив: «Переконаний, що нашими партнерами у боротьбі з корупцією стануть жителі областей, на які поширюються повноваження теруправління». За словами директора Львівського теруправління, наступного тижня він зустрінеться з громадськістю для налагодження співпраці.

Нагадуємо, 10 грудня 2015 року директор Національного антикорупційного бюро України А. Ситник підписав наказ про створення Львівського територіального управління. 7 червня 2016 року директором Львівського територіального управління НАБУ призначено юриста Т. Лопушанського, який був обраний переможцем конкурсного відбору з-поміж 47-ми кандидатів. 1 серпня 2016 року в НАБУ завершився прийом документів на посади детективів Регіонального підрозділу, співробітники якого у тому числі відряджатимуться до Львівського територіального управління для розслідування корупційних злочинів на території його юрисдикції.