Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 Головний спеціаліст сектору по забезпеченню роботи Головного Підрозділу детективів (4 посади)
24.12 - 07.02
Визначено переможця
2 Заступник начальника підрозділу (відділу) детективів Головного Підрозділу детективів (6 посад)
24.12 - 03.01
Визначено переможця
3 Головний спеціаліст міжнародно-правового відділу Юридичного управління (англійська та німецька мови)
24.12 - 17.02
Визначено переможця
4 Начальник підрозділу (відділу) детективів Головного Підрозділу детективів (3 посади)
24.12 - 03.01
Повторний конкурс
5 Головний спеціаліст міжнародно-правового відділу Юридичного управління (англійська та французька мови) (1 посада)
24.12 - 17.02
Визначено переможця
6 головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань утримання будівлі, споруд та території) Національного антикорупційного бюро України
23.12 - 02.01
Визначено переможця
7 начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій
21.12 - 30.12
Визначено переможця
8 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій (аналітик)
21.12 - 30.12
Визначено переможця
9 Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (із поширенням повноважень на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області)
14.12 - 28.12
Визначено переможця
10 Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (із поширенням повноважень на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області)
14.12 - 28.12
Визначено переможця
11 Детектив (із забезпечення ІТ-безпеки) відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки Управління внутрішнього контролю
11.12 - 21.12
Визначено переможця
12 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю (2 посади)
07.12 - 17.12
Визначено переможця
13 головний спеціаліст відділу по роботі зі свідками та заявниками
07.12 - 17.12
Визначено переможця
14 Старший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (5 посад)
04.12 - 14.12
Повторний конкурс
15 Начальник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
16 Заступник начальника відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
17 Старший оперативний працівник відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій (5 посад)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
18 Молодший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (14 посад)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
19 Оперативний працівник (з питань забезпечення зв’язком та ЕОТ) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
20 Оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій(5 посад)
04.12 - 14.12
Повторний конкурс
21 Старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій (4 посади)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
22 Старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (2 посади)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
23 Старший оперативний працівник (з організаційних питань) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
24 Заступник начальника відділу (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (3 посади)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
25 Начальник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
26 Заступник начальника відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
27 Старший оперативний працівник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій (4 посади)
04.12 - 14.12
Визначено переможця
28 Заступник керівника Другого підрозділу детективів
30.11 - 09.12
Повторний конкурс
29 Детектив Національного бюро Четвертого відділу детективів Другого підрозділу детективів (1 посада)
30.11 - 09.12
Визначено переможця
30 Детектив Національного бюро Третього відділу детективів Другого підрозділу детективів (1 посада)
30.11 - 09.12
Визначено переможця
31 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності НАБУ (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу вогнепальної зброї і спеціальних засобів)
26.11 - 06.12
Визначено переможця
32 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу транспортних засобів)
26.11 - 06.12
Визначено переможця
33 провідний спеціаліст сектору по забезпеченню роботи Підрозділу детективів
25.11 - 05.12
Повторний конкурс
34 Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (4 посади)
25.11 - 05.12
Визначено переможця
35 завідувач сектору по забезпеченню роботи Підрозділу детективів
25.11 - 05.12
Визначено переможця
36 старший оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
37 старший оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
38 старший оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
39 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
24.11 - 04.12
Визначено переможця
40 старший оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
24.11 - 04.12
Визначено переможця
41 оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
42 оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
43 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
44 старший оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління (інженер-технік)
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
45 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
46 оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
47 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
48 оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
49 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
50 Начальник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця