Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу Подати документи
1 старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (3 посади)
31.03 - 09.04
Визначено переможця
2 Начальник відділу по роботі з персоналом
25.03 - 03.04
Визначено переможця
3 Заступник начальника відділу по роботі з персоналом (по роботі з особами начальницького складу та військового обліку)
25.03 - 03.04
Визначено переможця
4 Заступник начальника відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління
23.03 - 01.04
Визначено переможця
5 Головний спеціаліст відділу документообігу
17.03 - 26.03
Визначено переможця
6 Заступник начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
16.03 - 25.03
Визначено переможця
7 Головний спеціаліст відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
16.03 - 25.03
Визначено переможця
8 старший оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
15.03 - 24.03
Визначено переможця
9 Заступник начальника відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління (1 посада)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
10 Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління (3 посади)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
11 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка аудіоматеріалів)
14.03 - 23.03
Визначено переможця
12 оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
13 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
11.03 - 20.03
Визначено переможця
14 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
15 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
16 оперативний працівник аналітичного відділу (організація документообігу) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
17 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
18 старший оперативний працівник аналітичного відділу (з організаційних питань) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
19 оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
20 старший оперативний працівник аналітичного відділу (з питань матеріально-технічного забезпечення) Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
21 оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
11.03 - 20.03
Визначено переможця
22 Заступник начальника міжнародно-правового відділу Юридичного управління (1 посада)
09.03 - 18.03
Визначено переможця
23 Головний спеціаліст-юрисконсульт міжнародно-правового відділу Юридичного управління (2 посади)
09.03 - 18.03
Визначено переможця
24 Заступник начальника відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
29.02 - 09.03
Визначено переможця
25 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності
29.02 - 09.03
Визначено переможця
26 Головний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності
29.02 - 09.03
Визначено переможця
27 Начальник відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) Управління зовнішніх комунікацій
25.02 - 05.03
Визначено переможця
28 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (Network)
23.02 - 03.03
Визначено переможця
29 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (SAN)
23.02 - 03.03
Повторний конкурс
30 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (Data)
23.02 - 03.03
Визначено переможця
31 головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань матеріально-технічного постачання та закупівель)
03.02 - 12.02
Визначено переможця
32 головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань матеріально-технічного забезпечення)
03.02 - 12.02
Визначено переможця
33 Заступник начальника відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
03.02 - 12.02
Визначено переможця
34 Заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
03.02 - 12.02
Визначено переможця
35 Директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (із поширенням повноважень на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області)
29.01 - 07.02
Визначено переможця
36 провідний спеціаліст сектору по забезпеченню роботи Головного підрозділу детективів (1 посада)
29.01 - 07.02
Повторний конкурс
37 головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом (1 посада)
28.01 - 06.02
Визначено переможця
38 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю (2 посади)
26.01 - 04.02
Визначено переможця
39 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, інтернет вузла)
22.01 - 31.01
Визначено переможця
40 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Управління проектами, супровід та підтримка програмних продуктів) – 2 посади
22.01 - 31.01
Визначено переможця
41 Заступник керівника Другого підрозділу детективів
22.01 - 09.03
Повторний конкурс
42 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор баз даних, резервування, SAN)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
43 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, Active Directory)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
44 Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів Національного антикорупційного бюро України (Технічна підтримка користувачів, налаштування АТС)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
45 Заступник начальника відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем
22.01 - 31.01
Визначено переможця
46 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Забезпечення якості, збору даних, управління даними) – 2 посади
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
47 Старший оперативний працівник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій (3 посади)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
48 Старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій (2 посади)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
49 Старший оперативний працівник (з організаційних питань) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
15.01 - 24.01
Визначено переможця
50 Старший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (8 посад)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс