Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності
29.02 - 09.03
Визначено переможця
2 Головний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності
29.02 - 09.03
Визначено переможця
3 Начальник відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) Управління зовнішніх комунікацій
25.02 - 05.03
Визначено переможця
4 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (SAN)
23.02 - 03.03
Повторний конкурс
5 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (Data)
23.02 - 03.03
Визначено переможця
6 Детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (Network)
23.02 - 03.03
Визначено переможця
7 Заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
03.02 - 12.02
Визначено переможця
8 головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань матеріально-технічного постачання та закупівель)
03.02 - 12.02
Визначено переможця
9 головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань матеріально-технічного забезпечення)
03.02 - 12.02
Визначено переможця
10 Заступник начальника відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
03.02 - 12.02
Визначено переможця
11 Директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (із поширенням повноважень на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області)
29.01 - 07.02
Визначено переможця
12 провідний спеціаліст сектору по забезпеченню роботи Головного підрозділу детективів (1 посада)
29.01 - 07.02
Повторний конкурс
13 головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом (1 посада)
28.01 - 06.02
Визначено переможця
14 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю (2 посади)
26.01 - 04.02
Визначено переможця
15 Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів Національного антикорупційного бюро України (Технічна підтримка користувачів, налаштування АТС)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
16 Заступник начальника відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем
22.01 - 31.01
Визначено переможця
17 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Забезпечення якості, збору даних, управління даними) – 2 посади
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
18 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, інтернет вузла)
22.01 - 31.01
Визначено переможця
19 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем (Управління проектами, супровід та підтримка програмних продуктів) – 2 посади
22.01 - 31.01
Визначено переможця
20 Заступник керівника Другого підрозділу детективів
22.01 - 09.03
Повторний конкурс
21 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор баз даних, резервування, SAN)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
22 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор мережі, Active Directory)
22.01 - 31.01
Повторний конкурс
23 Старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (3 посади)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
24 Молодший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (10 посад)
15.01 - 24.01
Визначено переможця
25 Оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (5 посад)
15.01 - 24.01
Визначено переможця
26 Старший оперативний працівник відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій (4 посади)
15.01 - 24.01
Визначено переможця
27 Старший оперативний працівник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій (3 посади)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
28 Старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій (2 посади)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
29 Старший оперативний працівник (з організаційних питань) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
15.01 - 24.01
Визначено переможця
30 Старший оперативний працівник (1,2,3 відділи) Управління спеціальних операцій (8 посад)
15.01 - 24.01
Повторний конкурс
31 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
32 оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
33 оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
34 оперативний працівник аналітичного відділу (з питань матеріально-технічного забезпечення) Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Повторний конкурс
35 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
36 оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
37 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Повторний конкурс
38 старший оперативний працівник інженерно-технічного відділу (інженер-технік) Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
39 старший оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Визначено переможця
40 оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
14.01 - 23.01
Повторний конкурс
41 Старший детектив Національного бюро Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (3 посади)
13.01 - 22.01
Визначено переможця
42 головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (дизайнер) Управління зовнішніх комунікацій
11.01 - 20.01
Визначено переможця
43 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій
11.01 - 20.01
Визначено переможця
44 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (старший аналітик з оцінки якості)нформації
25.12 - 04.01
Визначено переможця
45 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик із забезпечення якості)
25.12 - 04.01
Визначено переможця
46 Начальник відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
25.12 - 04.01
Визначено переможця
47 Детектив Відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації
25.12 - 04.01
Визначено переможця
48 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (старший аналітик із забезпечення якості)
25.12 - 04.01
Визначено переможця
49 Старший детектив Відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень Управління аналітики та обробки інформації
25.12 - 04.01
Визначено переможця
50 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик з оцінки якості)
25.12 - 03.01
Визначено переможця